facebook

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Rejtana

SP! "SERCE I POMOC"

W dniu 29 września 2023 r. podczas konferencji w Rzeszowie Pani Dyrektor Katarzyna Czerkowicz odebrała z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch wstępną akredytację dla projektu „SP! Serce i pomoc”. Tym samym Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym dołączyła do grona szkół, które poprzez swoje innowacyjne działania wspierają uczniów klasy 4 w dobrej adaptacji na kolejnym etapie edukacyjnym oraz eliminują ich niepowodzenia szkolne.

OGNISKO INTEGRACYJNE KLAS III i IV

W ramach programu SP! SERCE i POMOC klasa III razem z klasą IV wybrały się na spotkanie integracyjne. Wszyscy bawili się świetnie, były liczne konkursy i zabawy. Główną atrakcją było ognisko i wspólne pieczenie ziemniaków, które smakowały wyśmienicie.

Uczniowie włączyli się również w Ogólnopolską kampanię „Przytul się do drzewa”.

#straznicylasow

LEKCJA OTWARTA

W ramach programu adaptacyjnego SP! Serce i Pomoc klasa 7 zaprosiła młodszych kolegów z klasy 4 na lekcję otwartą z biologii. Celem spotkania było zaznajomienie uczniów z tematyką nowego przedmiotu, który pojawi się w przyszłym roku szkolnym. Czwartoklasiści mieli okazję poznać budowę szkieletu. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcję