facebook
Informacja dla uczniów i rodziców dotycząc konsultacji w szkole w zakładce dla rodziców.

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Rejtana

Nasza szkoła

« Powrót

Dzień Babci i Dziadka

  Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Bączalu Dolnym

 

,,Babcie i Dziadki bywają różni

Lecz każde z nich pamięta,

Że zawsze jednakowo kochają swe wnuczęta.

To samo je cieszy, to samo raduje:

Nasz pocałunek, uśmiech i słowo DZIĘKUJĘ’’.

 

10 stycznia 2020r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Bączalu Dolnym uczcili Dzień Babci i Dziadka. Obchody tej uroczystości są tradycją na stale wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Na wstępie pani dyrektor mgr Katarzyna Czerkowicz przywitała zebranych gości ciepłymi słowami  i złożyła serdecznie życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.

Spotkanie przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką wychowawczyni pani mgr Jolanty Rzońca. Program artystyczny był bardzo bogaty. Oprócz wierszy i piosenek, przedszkolaki wykonały walczyka oraz tańce integracyjne i zabawę kołową w języku angielskim. Następnie  złożyły życzenia i wręczyły laurki licznie przybyłym babciom i dziadkom, odśpiewano tradycyjne 100 lat. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni do  wspólnej zabawy z wnukami.

            Na zakończenie dziadkowie otrzymali drobne upominki, a słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców był miłym akcentem tego spotkania. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i wzruszeń!